اکشن کمرای 360 درجه کداک با رزولوشن 4K

اکشن کمرای کداک SP360

کداک اکشن کمرای 4Kی 360 درجه و تجهیزات جانبی آن را عرضه کرد

اکشن کمرای کداک SP360
Kodak SP360 4K Action Camera

دوربین SP360 کداک یک دوربین کوچک اما قدرتمند است که امکان ضبط ویدیوهای 360 درجه با رزولوشن 4K را دارد. به گفته‌ی کداک این دوربین مجهز به یک گنبد در بالای آن میدان دید 235 درجه دارد. همچنین شما می‌توانید دو دوربین SP360 را با هم ترکیب کرده تا ویدیوی کاملاً کروی را ضبط کنید.

اکشن کمرای کداک SP360
Kodak SP360 4K Action Camera

 

یک دوربین تکی SP360 می‌تواند عکس‌هایی تا رزولوشن 2880×2880 یا 8K و ویدیوهای کروی را تا رزولوشن 2880×2880 یا 8K با 30 فریم بر ثانیه ذخیره کند. کداک می‌گوید این دوربین همچنین قادر به ضبط ویدیوهای فلت با رزولوشن 3480×2160 و نهایت سرعت 120 فریم بر ثانیه ضبط کند.

دوربین‌های SP360 در دو پکیج عرضه می‌شوند: پکیجی با یک دوربین که به آن Premier Pack گفته می‌شود که شامل یک اکشن کمرای SP360 و تعدادی از تجهیزات جانبی از جمله یک پایه‌ی میله‌ای برای سوار شدن handlebar بر آن، یک پایه‌ی مکشی با قابلیت چرخش، پوشش محافظ لنز، پایه‌ی چسبنده، و یک مقر برای اتصال دوربین به پایه‌ها است. کداک همچنین دستمالی را برای تمیز کردن و ابزاری برای محکم کردن پایه‌ها را در این پکیج قرار داده است.

اکشن کمرای کداک SP360
Kodak SP360 4K Action Camera

 

پکیج دوم که Dual Pack Pro خوانده می‌شود، و همانطور که از اسمش پیداست شامل دو عدد اکشن کمرای SP360 4K است. این پکیج همچنین شامل مقری برای اتصال همزمان دو دوربین به پایه‌هاست. این پکیج همه‌ی پایه‌های پکیج اول را دارا نمی‌باشد؛ در این پکیج پایه‌ی میله‌ای و پایه‌ی چسبنده از قلم افتاده است. در عوض پکیج دوم شامل یک مقر پایه برای دو دوربین همزمان و یک پایه‌ی نگهدارنده برای اتصال دو دوربین برای تصاویر سلفی هم می‌شود. این پکیج همچنین شامل یک ریموت کنترل است که مانند چسب نواری بصورت تسمه به بازو وصل می‌شود.

اکشن کمرای کداک SP360
Kodak SP360 4K Action Camera

 

 

به گفته‌ی کداک این دوربین تا دمای منفی 10 درجه‌ی سانتیگراد در مقابل یخ زدگی مقاوم است و همچنین ضد آب می‌باشد. شرکت کداک همچنین دو محفظه‌ی ضد آب را برای این اکشن کمرا طراحی کرده است. یکی از این محفظه‌ها برای اتصال به انواع پایه‌ها طراحی شده است. و محفظه‌ی دیگر بصورت یک بند مچی است که اجازه می‌دهد آن را مانند یک ساعت بپوشید.

کداک اعلام کرد که نرم‌افزار لازم برای وصل کردن و یکی کردن تصاویر ضبط شده توسط دو دوربین به همراه این پکیج ارائه می‌گردد. نرم‌افزار ویرایشگر نیز به همراه این پکیج ارائه می‌شود، هر چند که ممکن است که شما نیازی به ویرایش و یکی کردن ویدیوها با هم را نداشته باشید. شما می‌توانید از کنترلرها برای همزمان‌سازی و انطباق خروجی ویدیویی دوربین‌ها و تراک‌های صوتی مربوط به آنها قبل از شروع به ضبط کردن استفاده کنید. کداک نرم‌افزاری را برای اتصال ویدیوهای ضبط شده توسط هر دو دوربین  به همراه این پکیج ارائه می‌دهد که بصورت خودکار هر دو فایل را به هم پیوست کرده و خروجی را با کدگذاری H.264 ذخیره می‌نماید، که شما را قادر می‌سازد تا ویدیوهای ضبط شده را با نرم‌افزار ویرایشگر مورد پسند خود ویرایش کنید.

قیمت پکیج اول یا Premier Pack در بازارهای جهانی 499 دلار آمریکاست و پکیج دوم یا همان Dual Pack Pro با قیمت 899 دلار آمریکا بفروش می‌رسد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای بانه سرویس محفوظ می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب تنها با درج لینک فعال به مطلب مجاز می باشد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

nta-whatsapp-widget-view.php banehservi Back DirectAdmin Web Control Panel 2012-2018 JBMC Software