Blog Layout

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون QLED سامسونگ Q70R

سامسونگ Q70R یک تلویزیون 4K بی‌نظیر از خط تولید مدل‌های QLED سال 2019 ‌‌است؛ این محصول از کنتراست بالا، یکنواختی سیاهی عالی و روشنایی ایده آلی بهره می‌برد. کاربر می‌تواند در اتاق‌های تاریک و روشن نظاره‌گر تلویزیون باشد و از پخش محتوای با کیفیت لذت ببرد.

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون نانوسل ال‌جی SM9500

تلویزیون SM9500 از محصولات بالا رده و نانوسل ال جی در سال 2019 می‌باشد که قادر خواهد بود تا انقلاب جدیدی از دقت رنگ را به نمایش بگذارد. این محصول رنگ را با وضوح عالی و به نحوی غنی با جزئیات ریز و دقیق در اختیار شما قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ RU7100

تلویزیون RU7100 توسط برند خوشنام سامسونگ در سال 2019 به عنوان محصولی میان رده اما با امکانات فراوان وارد عرصه داغ رقابت‌ها شده است. این تلویزیون مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد و تجربیات قابل قبولی را برای شما رقم خواهد زد.

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون نانوسل ال‌جی SM8600

تلویزیون الجی SM8600

تلویزیون ال‌جی SM8600 یکی از برترین تلویزیون‌های 4K بازار است. یکی از ویژگی‌های برتر این تلویزیون تاخیر ورودی کم آن است. این تلویزیون از زاویه دید گسترده‌ای برخوردار است و این قابلیت زمانی کارکرد خود را به رخ می‌کشد که قصد داشته باشید برنامه دلخواهتان را با چند تن از اعضای خانواده به تماشا بنشینید.

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون نانوسل ال‌جی مدل SM9000

ال‌جی SM9000 یک تلویزیون IPS 4k عالی با زاویه دید گسترده می‌باشد. این محصول به امکانات و قابلیت‌های منحصر به فردی از جمله: زمان پاسخ سریع و پشتیبانی از فناوری جدید نرخ تازه سازی متغیر HDMI Forum مجهز شده است. این محصول از طراحی زیبا و دلربایی بهره می‌برد که آن را به گزینه مناسبی برای شما تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون سونی X8000H

نقد و بررسی تلویزیون X8000H

سونی X8000H درکل تلویزیون خوبی است. این مدل یک آپدیت مناسب‌تر نسبت به نسخه قبلی خود یعنی سونی X8000G است، به دلیل حداکثردرخشندگی عالی، زاویه دید بسیار خوب و دقت رنگ در out-of-box فوق‌العاده می‌باشد. یکنواختی سیاه مناسب است و اگرچه نسبت کنتراست آن برای یک تلویزیون با پانل IPS …

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی OLED ال جی مدل CX

LG OLED CX

در این مقاله قصد داریم تلویزیون ال جی 2020 OLED CX را بررسی کنیم. تلویزیونی بی نظیر از شرکت حرفه‌ای ال‌جی. هر صحنه بر روی نمایشگر این تلویزیون چندان جذاب و واقعی به نظر می‌رسد که کاربر همه چیز را در نزدیکی خود احساس خواهد کرد. یکی از نقاط قوت این تلویزیون که بیش از هر چیز جلب توجه می‌کند، زاویه دید گسترده‌ای است که به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون QLED سامسونگ Q70T

تلویزیون Q70T QLED یک تلویزیون 4k خوب است که در اکثر موارد عملکرد مناسبی دارد. این تلویزیون سامسونگ علی‌رغم کمبود ویژگی تاریکی موضعی، به دلیل نسبت کنتراست بالای بومی ‌پنل VA قادر به تولید رنگ‌های سیاه و عمیق است. علاوه بر سرعت تازه سازی 120Hz و زمان پاسخ دهی مناسب، …

بیشتر بخوانید »

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون QLED سامسونگ Q60T

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ Q60T

تلویزیون کوانتوم دات سامسونگ مدل Q60T ارزانترین تلویزیون QLED این برند در سال 2020 است و در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی تخصصی این تلویزیون جدید سامسونگ بپردازیم. با ما همراه باشید...

بیشتر بخوانید »