درباره بانه سرویس

آغاز به کار

بانه سرویس از مرداد ماه سال 94 با هدف ارائه‌ی کالاهای اصلی و باکیفیت و با مناسب ترین قیمت برای هموطنان گرامی آغاز به کار نموده است.

حوزه کاری

حوزه کاری بانه سرویس ارتباط فروشندگان لوازم خانگی اصلی با مشتریان با مناسبترین قیمت برای کاربران ارجمند می‌باشد.

اهداف و چشم اندازها

اینترنتی بانه سرویس با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به واسطی مطمئن بین خرید و فروشندگان کالا است تا افراد، نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن و پایین‌ترین قیمت در آن تامین کرده و با رضایت و اطمینان خاطر استفاده نمایند.

نحوه‌ی کار بانه‌سرویس

بانه سرویس تأمین ‌کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین کننده‌ی معتبر است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار، به فروشندگان معتبر بازار معرفی می شوید. شما با سفارش کالا مورد نیازتان از بانه سرویس نیازی به جستجو درباره‌ی اعتبار تأمین ‌کننده نخواهید داشت. بانه سرویس بعنوان نماینده شما به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را به راحتی و از طریق خدمات یکپارچه و مطمئن تهیه کنید.

خدمات مشتریان

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، استفاده از سیستم مرجوعی کالا نیز جزو مزیت‌های کاری ما محسوب می‌شود که به خریداران عزیز این امکان را می‌دهد که در صورت معیوب بودن محصول خریداری شده بتوانند محصول را به فروشنده‌ی مربوطه مرجوع و هزینه آن رو بطور کامل دریافت کنند و یا کالایی دیگر را جایگزین نمایند. علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی بانه سرویس، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده توسط این سایت می باشد.

آدرس دفتر مرکزی:

کردستان، بانه، مسجد جامعه، کوچه شهید محمدی

صاحب امتیاز: آقای مهدی رسولی

شماره حساب‌ها

شماره حساب‌های بانه سرویس جهت پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب:

شماره کارت 1: 4488– 6136 – 6974 – 6037 بانک صادرات آقای مهدی رسولی